Yüksek Frekansta Titreşim Yaymak

Görmediğimiz ve işitmediğimiz var olan birçok düşük titreşimli frekansların, gündelik yaşantımızda bedenimizi ve zihnimizi olumsuz yönde etkilediği aşikârdır.

Yüksek Frekansta Titreşim Yaymak

Bu düşük frekanslı titreşimler, biz farkında olmadan bizi kendi düşük alanlarına çeker ve o alanda tutarlar. Günlük yaşantımızda bize eşlik eden her türlü elektronik ev aletleri, telefon sinyalleri, radyo frekansları ve hatta aydınlatma amacıyla kullandığımız lambalarımızın bile yaymış olduğu düşük titreşimli frekansları ve duyamayacağımız derecede düşük sesleri vardır. Bu gibi şeylerden maalesef kaçmak neredeyse imkânsızdır çünkü bu liste uzayıp gider ve bütün bunlar günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bu gibi düşük titreşimli frekans yayan araç ve gereçler; bunalma, baş ağrısı, sıkıntı, stres, gerginlik gibi durumların baş göstermesine zemin hazırlamakla birlikte, yaşam enerjinizin akıp gitmesine neden olurlar. Yani tüm gücünüzü emerler.

Tüm bu olumsuzluklar tabi ki farkındalığını kazanmış bireyler için geçerli değildir. Fakat sürekli olumsuzluk içerisinde olan, yaşam koşulları içerisinde kaybolmuş, güçsüz ve dış koşulların önemli olduğunu düşünen bireyler, bu düşük frekanstan kolayca etkilenirler ve daima o frekans aralığına hapis edilmiş bir şekilde yaşamlarını sürdürürler. Günlük yaşantılarında sevinçle karşıladıkları bir olay kısa sürer ve ardından eski düşük titreşim frekansına dönerek, o frekanstan yayın yapmaya devam ederler. Düşük frekansa geçme aşamasında çevresinde bulunan ve düşük titreşime sahip araç gereçlerin katkısı oldukça fazladır. Güzel şeyler kısa ve hayal gibi gelir, kötü ve olumsuz şeyler ise onlar için acı gerçeklerdir.

Farkındalığını kazanmış kişiler yüksek titreşime sahiptirler, kontrol tamamen onların ellerindedir. Yüksek titreşim frekansına sahip (mutlu ve minnettar) kişiler, çevresindeki düşük titreşime ve frekansa sahip şeylerden etkilenmezler. Bunun sebebi yaydıkları yüksek titreşim sayesinde, düşük titreşimli frekansın etki alanında olmamalarıdır. Kısaca frekanslar birbirlerine uymadığı veya yakın olmadığı için etkilenme söz konusu olmamaktadır. Daha uyanık ve daha çok yaşam enerjisi ile doludurlar. Aslında bu kişiler çevrelerinde, enerjisi ile anında dikkat çekerler.

Yüksek Titreşimin Gücü

Ne olursa olusun elimizdeki bu gücü en iyi şekilde kullanmalı yani yüksek titreşimli frekans yaymalıyız. Yüksek titreşimli frekanslarımız daima mutluluk, minnettarlık, sevgi, hoş görü, kabul etme, teşekkür etme gibi duyguları barındırır. Bu duygular bizim hayat akışımızı ve enerjimizi en üst seviyede tutmakla birlikte, daha yüksek titreşim halindeki mükemmel deneyimlerin çekilmesine vesile olur. Sadece yakın çevrenizden değil, bulunduğunuz şehirdeki karşılaştığınız her kişi tarafından fark edilirsiniz. Muazzam bir gücün sizi sarıp sarmaladığını hissedersiniz.

Ayrıca düşük titreşim yayan biriyseniz, hayatınız hızla kontrol edemeyeceğiniz kadar can sıkıcı hale gelecektir. Bundan kurtulmanın tek yolu yüksek titreşim halinde olmaktır ve buda minnettarlık duygusunun yoğun bir şekilde hissedilmesi anlamına gelir. Şuan ki koşulunuz ne olursa olsun, sadece minnettar olduğunuz şeylere odaklanmalı, gelecek ve geçmiş düşüncelerinizden kurtulmalısınız. İçinde bulunduğunuz anı onurlandırmalı ve sadece onu (şimdiki anın) gerçek olduğunu bilerek yaşamalısınız. Şimdi’de yaşadığınız sürece zaten zamanın oluşturduğu psikolojik baskıdan da kurtulmuş olursunuz. Titreşiminizin gücü ve frekansını giderecek güçlenir.

Bir defa kendinizi iyi hissetme alanında tutarsanız, zaten kendinize çekeceğiniz şeyler daima size iyi hissettirecek durumlar olur. İşiniz çok daha kolaylaşır.

Yaydığımız yüksek titreşim ile yediğimiz ve içtiğimiz dikkatimizden kaçan sağlıksız besinlerin vücut sistemimize zarar vermesini engellemiş oluruz. Elektromanyetik frekansların ve dalgaların bizi etkilemesine engel oluruz. Düşük titreşimli frekanslar bizi içine çekemezler ve kendi seçimlerimizle gücümüzü sonuna kadar kullanırız. Başımıza gelen iyi şeyler daha sık ve çok olur. Rahat, huzurlu, dingin ve sevgi dolu hissederiz.